Search
вторник 21 ноември 2017
  • :
  • :

Archives post

ЕКСКЛУЗИВНО: Спасе Кликовац е новата љубов на Зоки Фаци!

*нормално шега е новогодишна, поздрав до двајцата од Доказм!

СРЕЌНИ ПРАЗНИЦИ ВИ ПОСАКУВАМЕ ОД СРЦЕ, ВАШ ДОКАЗ МАКЕДОНИЈА

На сите пријатели и непријатели, на сите добри и помалку добри, на сите чесни...

За Фокус и Офелија Доказ е АУТ, ммда благодариме значи Латас и Инфомакс се ИН?

Навистина сме среќни и почестени што за Фокус и авторката Офелија Доказ е...

Трогателно писмо на отпуштена работничка од Веибо во Кр.Паланка

Почитувани, сакам преку вас да им се обратам на сите кривопаланчани кои...

Нови фотки на Мелита, ова станува серијал, ЕКСКЛУЗИВНО

 

Taрчуловски се курчи на фб, ќе ме гледате уште долго

Вечерва на Дочек во 43 ка гратис жена давале бе?!

СО ДРОГА И ПРОСТИТУЦИЈА НИЗ БАЛКАНОТ: MИГРАНТИТЕ ПЛАЌААТ СО ХАШИШ, ЖЕНИТЕ ПРИНУДЕНИ НА ПРОСТИТУЦИЈА

Емигрантите што поминуваат низ Македонија и низ Србија, патот кон западна...

ПРОФИЛ Зоран Заев, претседател на СДСМ: „Бомбашот“ што ја спаси демократијата

Опозицијата, предводена од Зоран Заев, успеа да го запре трендот на...

Киднапиран маж во Автокоманда

М.К.( 29) од Скопје пријавил во полиција дека синоќа на паркинг простор пред...