Најнови Вести

Archives post

ВО ТЕТОВО, ПЉАЧКА КАКО НА ФИЛМ: Напаѓачи со калашникови влетале ноќе во домот на Тетовец му тепале цела фамилија и му опљачкале цела куќа дури и џипот му го земале и избегале!

Во куќа на улица “Мирче Ацев” во Тетово пред два дена се случила тешка...

ШЕКЕРИНСКА: Јолевски ги снимал состаноците со началниците од генералштабот на АРМ со цел да обезбеди документација за набавките од 120 милиони евра

РАДМИЛА ШЕКЕРИНСКА: Јолевски ги снимал состаноците со началниците од...

ВИЛИПЧЕ СИ ПРИЗНА: Јас сум во суштина БУГАРОФИЛ, ама мора да јадам боранија затоа што така му одговара на ВМРО ДПМНЕ!!!

– СДСМ и ДУИ пак не го слушаат народот во однос со договорот со Бугарија,...

Кумановскиот градоначалник другарче на паланечкиот ( исти протуви) влезе во конфликт со постара госпоѓа која му кажа дека и е жал што го гласала! СДСМ барајте му замена

Prevzemeno: Кумановскиот градоначалник Зоран Дамјановски денеска влезе во...

Палевски: И ДПМНЕ и СДСМ сакаат да ги уништат Тврдокорните, претреси кај Ангелов во Велес

Љупчо Палевски додаде 2 нови фотографии. Токму сега · Skopje ·   FB STATUS...

Градоначалниче Захариев, До кога ќе ги криеш и воздигнуваш криминалците околу тебе !?

Деновиве во Штип неколкумина лица директорчиња се соочени со збогување од...

НОРА ШАЌИРИ СО НАЈДОБРА РЕАКЦИЈА ЗА НАВИВАЊЕТО НА КОМИТИТЕ

 

Tричко за Бетка и Дуковски и за уште некои ситници

 

ИСПАДИ НА НАВИВАЧИТЕ НА ВАРДАР – КОМИТИТЕ!

 

(ВИДЕО) КОПУКОТ ВЛАТЧЕ ПАК СЕ ИЗБРУКА: Кога бил мал не му кажале како се прави мед, од пеперутки или од пчели.

Линк до најновиот гаф на Влатче Ѓорчев, овде.