Search
среда 20 септември 2017
  • :
  • :
Најнови Вести

Archives post

(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Силен земјотрес уби 225 луѓе во Мексико, една недела по претходен земјотрес кој уби околу 100 луѓе!

 

(ВИДЕО) Ване Цветанов ги фрапираше гостите во студиото: Груевци не се криминалци, тоа се крволочни убијци, пред мои очи умреа десетина луѓе во притвор неправедно затворени!

Ване Цветанов сиве овие години борба и настапи така добро се испраксирал во...

Градоначалникот на Новаци на велосипед и една слива

Ова е градоначалникот на Новаци на точак А ова е една млада слива, не не...

ЗАПОЗНАЈТЕ ГИ ТИНК 24, ВО МОМЕНТОВ НАЈГОЛЕМИТЕ КУРТОНСКИ КОПИЛИЊА НА НЕТ!

 

(ВИДЕО) Детската болница „Козле“ диво вселена во новиот објект пуштен од Груевски

Новиот објект на Детската болница „Козле“, кој свечено беше пуштен во...

ГРУЈО ГИ ТЕПАЛ И СВОИТЕ ПРАТЕНИЦИ КОИ НЕ ГО СЛУШАЛЕ: Екс пратеникот на ВМРО ДПМНЕ, Васко Наумовски објави видео од физички напад од страна на човек на Груевски

Екс пратеникот Васко Наумовски не им бил послушен на Грујо и Мијалков и...

(ВИДЕО) Најголемата криминална бараба на балканот е Беровец кој живее во Куманово, на српска телевизија откри пикантерии за македонската политичка и бизнис елита

ОТКАКО ГО НАБРКАА ОД БРИСЕЛ, БОБАН ГОМКОВИЌ ДОБИ КЛОЦА У ГЗ И ОД АЛФА ТВ?!?!

 

АРХИВА Сведоштво на родителите на Фросина: Вистинскиот убиец го штитат моќници во државава

Текстот е објавен на 4 септември 2015 година во неделникот „Фокус“, во бројот...

(ФОТО) Рама за Трамп ги замени патиките со кондури

Премиерот на Албанија, Еди Рама, за фотографирањето со американскиот...