Search
сабота 21 октомври 2017
  • :
  • :

Грујо у напад: Пенал, шут гооол

loading...

15401374_222222101549941_475342531_n

Груевски играше баскет и фудбал во Василево (ФОТО)

Вчеравечер во доцните часови по митингот во Делчево Груевски заедно со уште неколкумина луѓе од партијата и млади од Струмица и Василево спортуваше во спортската сала во Василево.

fudbal-3

loading...
Loading...
loading...