Search
среда 20 септември 2017
  • :
  • :
Најнови Вести

КАТАСТРОФА: Синоќа невреме и град го збришаа целиот битолски регион, уништена е 90 посто целата реколта на пипер, тутун, зелка и се останато!

loading...

 

loading...