Search
недела 25 февруари 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Хороскоп

ЗА МОМЧИЊА И ДЕВОЈЧИЊА: 72 ИМИЊА ЗА ДЕЦА СПОРЕД ХОРОСКОПСКИОТ ЗНАК

Дознајте кои имиња за момчиња и за девојчиња астрологијата ги предлага за...

Зошто Јарецот е најубав хороскопски знак?

Јарецот владее со декември и јануари, но да бидеме искрени, тие владеат...

ЛУЃЕТО ВО ОВОЈ ХОРОСКОПСКИ ЗНАК СЕ НАЈДОБРИ ЛУЃЕ: ИМААТ ДУША!

Ако упорно бирате погрешни луѓе за љубовни партнери или пријатели, време е...

5-те „најтешки“ хороскопски знаци

5 место – Јарец  Со Јарците е тешко да се комуницира, па затоа нивниот круг...

Koja е мрачната страна на хороскопските знаци

Овен Овој грабливец најчесто сака работи со кои ќе ја воодушеви својата...

КАКО СЕ ОДНЕСУВААТ ХОРОСКОПСКИТЕ ЗНАЦИ ВО СОБА КОЈА НЕМА КЛИМА?

Што е најлошо нешто во лето? Кога е премногу жешко. А што е уште полошо? Кога...

Месечен хороскоп за август 2017

Овен Кариера и пари: Марс, водичот на Овен, овој месец ќе се сретне со Сатурн,...

Мажите од овие три хороскопски знаци не ги бива во кревет

Близнаци Многу Близнаци знаат да го користат и мозокот за време на сексот, а...

Идеалниот град во Македонија според вашиот хороскоп

Кој македонски град најмногу ви одговара според карактеристиките на вашиот...

Емотивните потреби на секој хороскопски знак: Рибите имаат потреба од разбирање, а Лавот од внимание

На земјените знаци најважна им е сигурноста, водните знаци се жедни за љубов...