Search
недела 17 декември 2017
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Колумни

Оглед и критика во тивките размислувања за нашата “долгорочна” државна политика

Gavrilo A. Miloshevski Вчера во 01:58 ·  Оглед и критика во тивките размислувања за...

(ВИДЕО) ВИЛИПЧЕ САКАЛ ДА БИДЕ КАКО ТРАМП, СЕ ОБРАТИ НА ФАНОВИТЕ ОД ФЕЈСБУК, МУ ПАДНА КАМЕРАТА НА СРЕД ГОВОР

 Македонија (ВИДЕО) Барак Обама се појави како Дедо Мраз во училиште во...

Ќе ја напуштам политиката и ќе се бавам со банкарство, мојата професија, ќе делам кредити од украдените пари!

– Јас ја напуштам политиката и се враќам на мојата прва професија,...

Иваноски: Абе СДСМ ИЗНОСЕНА облека и обувки. Кој ПИАР ве советува да се фоткате на хуманитарни акции?!

Rubin Ivanoski 1 мин. ·  Дечки, кога се дарува од <3 не се прави фото сесија и...

ЗНАЧИ РЕКОВ ДА МОЛЧАМ, АМА ВИЕ ПРОСТО НЕ ГО ОСТАВАТЕ ЧОВЕКА НА РААТ. СТЕ СЕ НАФРЛИЛЕ И САМО БАРАТЕ КРИВЦИ КАЈ КУТРИТЕ ИЗВРШИТЕЛИ

Jovica Merdzanovski 1 час ·  ЗНАЧИ РЕКОВ ДА МОЛЧАМ, АМА ВИЕ ПРОСТО НЕ ГО ОСТАВАТЕ...

(ВИДЕО) Талат Џафери непотребно ги дразни ВМРО-вците: Името да го смениме у собрание, кој ќе се ебава со референдум…

Мора да има референдум за името, Талат да не се истрчува, Заев ќе си стои на...

Ајде испитување на потекло на имот! Ајде 3 ајде 6 ајде 9…

Zoran Burevesnik Bozinovski пред 2 часа ·    Aктуелен вицепремиер во актуелнат Влада...

Зидно мече во кокаинската соба

Zoran Burevesnik Bozinovski пред 4 часа ·  Vo ZAKONOT pišuva deka ubistvo na MEČE e kako ubistvo na DETE! Majkata na ova ZIDNO...

Тунтев фокусиран ли си брат или ова онака инспиративно ти е?

Отворено писмо од поранешниот вицепремиер Пешевски до новиот претседател на ВМРО-ДПМНЕ: Драг ИДИОТЕ

Отворено писмо од поранешниот вицепремиер Пешевски до новиот претседател...