Search
среда 21 март 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Category: Спорт

За Артим Шаќири Западна Македонија е Источна Албанија!!!

Некогашниот капитен на македонската репрезентација и омилениот играч на...

ФОТО: Скопјанец загуби 173.000 евра поради еден – единствен гол!

RETRO OBJAVA Скопјанецот одигра шест натпревари, пишани на три различни тикети....

Заев се пофали дека доби дрес, Заев доби кимоно

Премиерот Зоран Заев денес се сретна со кошаркарскиот репрезентативец Перо...

ДоказМ-Типс 21.12.2017 ако е добитно частите!!!

21:30 Alaves -:- Malaga 4+ 20:30 Cesena -:- Palermo 4+ 16:00 Academico Viseu -:- Penafiel 3+ 20:30 Bari -:- Parma Calcio 1913 3+

Распад систем во Пелистер, цел тим си заминува од Битола

Актуелниот освојувач на пехарот во националниот куп, битолски Пелистер...

ОВИЕ ДВАЈЦАВА ЗАЕДНО ЛИ ЌЕ ОДАТ ВО ЗАТВОР ЗА МИЛИОНИТЕ ЕВРА ОД УЕФА ЗА СТАДИОНОТ КОЈ ГО НЕМА!

Маленко Александар се пофали: Јас сум претседател на Пливачка федерација на Македонија

Спорт  

Кирацовски со синот на фудбал и после избори. Учете политичари, спортот се сака и после избори.

E ОВА Е ЈАКО: Кошаркарката Едина Муса стана балерина

Македонската кошаркарка, репрезентативката Едина Муса, тргна на  часови по...

Патрис Евра изгуби многу милиони евра поради тепачката со навивачите: Доби 1 години суспензија од фудбал и откажан договор со Марсеј!

Спорт