Category: Спорт

14711221_10154699997572932_2234523889556779346_o

Опозицијата на фудбалскиот натпревар, Зоран, Зоран и Мухи

Zoran Zaev додаде 3 нови фотографии. 1 час · Честитки до нашите млади фудбалери...

mladi-3

Македонија се пласира на Европското фудбалско првенство

Младата фудбалска репрезентација обезбеди пласман на европското првенство...

dfgdkjgtdhfjygj-345x400

ЈА ЗАТВОРИ КОПАЧКА: ГОЛОТ НА ИТАЛИЈА МУ ДОНЕСЕ МНОГУ ПАРИ НА ОВОЈ СКОПЈАНЕЦ

Погледнете го мајсторскиот тикет на овој обложувач. Додека сите плачевме за...

14607930_10206543725865578_269910938_n

ДЕТЕ ОД СТРУМИЦА ДОБИЛО 9 ИЛЈАДИ ЕВРА НА СПОРТСКА СО УПЛАТА ОД 30 ДЕНАРИ

Како што стигнаа информации од наши читатели, Кирил Мицев од струмичко...

cristiano-ronaldo-cassandra-davis-810x487

Новата девојка на C. Ronaldo изгледа ненормално добро

Слободно може да ја наречеме Мис Инстаграм на Шпанија. Запознајте се со...

milan44

ФОТО: МАКЕДОНКА ЈА СОНУВАЛА ПОБЕДАТА НА МИЛАН, ПА ЕВЕ ШТО СÉ УПЛАТИЛА!

Милан денеска славеше неверојатна победа над Сасуоло од 4:3, иако губеше со...

pandev1

ВИДЕО: ПОГЛЕДНЕТЕ ЗА ШТО ЗАРАБОТИ ГОРАН ПАНДЕВ ЦРВЕН КАРТОН!

Македонскиот фудбалер Горан Пандев денес заработи црвен картон во...

14424139_1232855050068240_1654209088_o

Дупки во атлетиката во Македонија

мејл до Доказм: Vo medjuvreme na Nacionalnata Arena Filip Ftori “Per aspera ad astra” Ova e zaletisteto za skok vo...

odbojkasicab7c72-625x400

(ФОТО) Ова е веројатно НАЈУБАВАТА одбојкарка на сите времиња

Алиса Мануонок ја комбинира одбојкарската кариера со манекенството, а кога...

man_u_1

МУРИЊО СИ Е МУРИЊО: Манчестер тренираше на паркинг

Иако се од клуб кој тежи 2.5 милијарди и кој потроши 500 милиони фунти во една...