Category: Спорт

Битолчани донесоа злато за Македонија. Борче носи злато за Македонија а државата го остави без образование

Борче носи злато за Македонија а државата го остави без образование. Срам за...

Вознемирувачко видео: Полицијата од Кочани брутална врз битолски Чкембари

Откако полицијата соопшти дека по вчерашниот инцидент во Кочани се...

Ракометарката Стојковска останува во Македонија: Мажите нека здивнат

Познатата ракометарака Ива Стојковска од ЖРК Вардар, која се занимава и со...

Фудбалерот Маркоски нов секс симбол во земјава: Сите го сакаат Кире, а тој има очи само за Ана – Марија

Откако завчера младата фудбалска репрезентација се пласираше на...

СНИМКА ОД КОЈА ЌЕ СЕ НАЕЖИ СЕКОЈ МАКЕДОНЕЦ: БИСЕР БАЛКАНСКИ ЕЧЕШЕ ВО ПРЕС-ЦЕНТАРОТ! (ВИДЕО)

На радоста на нашите фудбалери и немаше крај, а во прес-центарот се разви оро...

Опозицијата на фудбалскиот натпревар, Зоран, Зоран и Мухи

Zoran Zaev додаде 3 нови фотографии. 1 час · Честитки до нашите млади фудбалери...

Македонија се пласира на Европското фудбалско првенство

Младата фудбалска репрезентација обезбеди пласман на европското првенство...

ЈА ЗАТВОРИ КОПАЧКА: ГОЛОТ НА ИТАЛИЈА МУ ДОНЕСЕ МНОГУ ПАРИ НА ОВОЈ СКОПЈАНЕЦ

Погледнете го мајсторскиот тикет на овој обложувач. Додека сите плачевме за...

ДЕТЕ ОД СТРУМИЦА ДОБИЛО 9 ИЛЈАДИ ЕВРА НА СПОРТСКА СО УПЛАТА ОД 30 ДЕНАРИ

Како што стигнаа информации од наши читатели, Кирил Мицев од струмичко...

Новата девојка на C. Ronaldo изгледа ненормално добро

Слободно може да ја наречеме Мис Инстаграм на Шпанија. Запознајте се со...