Category: Свет

jutjub-pornografija-pirati-tocka-2017-02

Порно филмови тајно сокриени на YouTube: Пиратите го надмудрија Google со многу едноставна финта

Благодарение на една едноставна финта, пиратите им овозможија на луѓето да...

320c6aff5dfdb68e_a

Доналд Трамп со една прес конференција буквално ги уби Фармацевтските компании

Pharmaceutical companies are “getting away with murder,” President-elect Donald Trump said during his Wednesday press...

tepacka7

(ВИДЕО) Тепачка меѓу македонските иселеници во Берлин

Македонци се степаа за време на божиќна прослава на нашите иселеници во...

donald-trump-535477

Трамп: Јас ќе бидам најголемиот креатор на нови работни места што го создал Бог

Идниот американски претседател Доналд Трамп денеска ја имаше својата прва...

160909_pol_trump-putin-jpg-crop_-promo-xlarge2-696x497

Путин го држи Трамп в рака, а овој него за јајца?

Aмериканските разузнавачки служби тврдат дека Русија спремила досие со...

320c6aff5dfdb68e_a

Трамп ќе ги разреши сите американски амбасадори одеднаш??? Бејли заминува???

SITE AMBASADORI NA SAD SE RAZRESENI OD DOLZNOST Доналд Трамп издал наредба до 20 јануари, пред...

ubiec_-_01

СЕЛФИ ПРЕД КРВАВИОТ ПОХОД: Убиецот слободно шетал низ Таксим и се снимал (ВИДЕО)

Меѓу приведените е и сопругата на напаѓачот. Таа била приведена синоќа во...

zhrtvi_vo_istanbul

ПОВЕЌЕТО ОД НИВ СЕ МЛАДИ: Ова се жртвите од нападот во Истанбул (ФОТО/ВИДЕО)

Најголемиот дел од жртвите во терористичкиот напад што се случи на...

map-prostituttion

Eве им мапа на македонските бизнисмени во која држава проституцијата е легална, да си знаат де…

On 1 January 2017, new legislation in California came into effect barring law enforcement from arresting youths under the age of 18 for...

ramo

КАКО БРИТАНЦИТЕ И АВСТРАЛИЈЦИТЕ ЈА ПРОСЛАВИЈА НОВА ГОДИНА: ОРГИИ, ТЕПАЧКИ, ПОВРАЌАЊЕ И МНОГУ АЛКОХОЛ И МНОГУ РАЗВРАТ

За некои целта на празникот беше да се опијам до несвест   Минатата ноќ беше...