Category: ТОП

ahmeti-zaev-540x304

ДУИ ги откачи ДПМНЕ, еве што отприлика разговараа со СДСМ?

Според неофицијални и непотврдени информации од наши извори на Бихачка не...

ahmeti-gruevski11

ПРЕКИНАТИ ПРЕГОВОРИТЕ ЗА НОВА ВЛАДА ВМРО ДПМНЕ – ДУИ ?

Не е исклучено до крајот на денешниот ден да има итна директна средба меѓу...

ivanov

Што ако Иванов на 28 јануари си даде неотповиклива оставка? Кој ќе ја води Македонија?

Едно од можните сценарија кои се во разработка од ВМРО ДПМНЕ доколку не...

trifun-1

Ивор и поетесата или Ацо и Зока. Кој ке го “лапне“ Трикица?!

ДоказМ дознава дека околу тајкунот Трики, инаку наш љубимец, подолго време...

15310272_10211051180739168_1146581971_n (1)

ЕКСКЛУЗИВНО: Панчо Минов и уште двајца од ДПМНЕ преоѓаат во таборот со опозицијата!!!

Panco Minov i usste dva pratenika od VMRO DPMNE se predomisluvale. Gruevski besen?! trojca pratenici od koalicijata koja ja predvodi VMRO...

16115057_1241831845910134_593161972614807098_n

Сакам да го прашам директорот на болницата во Штип, Александар Стојановски, дали знае дека во болницата која ја води се пие алкохол и се пуши?

Ina Mnogufina додаде 6 нови фотографии. пред 2 часа · Сакам да го прашам директорот...

KGF_1347

СКАНДАЛОЗНО! Зегин дава дупло повеќе пари на медиумите само да не го рекламираат производот Ацерола на Алкалоид!

Доказ од сигурни извори дознава дека периодов пијар службите на ЗЕГИН биле...

16122044_240287899743361_812513009_o

СКАНДАЛ! Бичиклиски мразел кучиња, ама сакал рекет од СИЛБО, исто и пијандурана Пиже

 

09E1074AD0802F429CF1BCE36B3999C0

Трифун Костовски со јавно прашање до неговиот поранешен другар Фрчко, кога бе ќе ми платиш?!

Едно време нераздвојни другари, Трикица како и Циц се палеше од умните...

zakana kon mene

(ВИДЕО) ГО ДОПРЕА ДНОТО, НЕВЕРОЈАТЕН СКАНДАЛ: Директорот на Државен Архив од неговата државна канцеларија повика на убиство на уредниците на Мактел и Доказ, Саше Политико и Марјан Стаменковски!

Македонија Од својата државна канцеларија во државен архив, директорот на...