Search
среда 18 јули 2018
  • :
  • :

Category: ТОП

Синот на Нано Ружин до Заев: Ни се смеат вмровци, должите работа и функции

Синот на екс амбасадорот Нано Ружин, Александар бара власта да им даде...

Неуспешниот Министер на Заев организатор и на неуспешната НАТО забава

Најнеуспешниот Министер на Зоран Заев кого мораше да го избрка оној де со...

Mиленко: Ацо Кабранов и неговите фрајлици за 100 евра ќе го тртеле Героски да му дошло памет да не лапа само он од Заев

Миленко Неделковски пред 2 часа ·  Државата и нацијата Зоран Заев ја тера...

АПАСИЕВ ЖЕСТОКО ЗА ПРЕДЛОГОТ НА СДСМ, ОВА ДА ГО НАПРАВЕШЕ ГРУЈО ЌЕ НЕ БОМБАДИРАА

Драги НАТОФУНДАМЕНТАЛИСТИ кои се подмочувате на секое трепнување на Хан и...

Најголемиот на Балканот: Се отвори Гејминг парк за сите возрасти (ВИДЕО)

Забава која вие ја баравте, сега конечно се случи. Овој викенд Скопјани...

И Бујар Османи стана доктор на науки, покрај политиката, стасува и да оперира ама и да се издигнува и научно. Си го биваа!

И Бујар Османи стана доктор на науки, покрај политиката, стасува и да...

Иван Савиди – руски милијардер кој стои зад протестите во Скопје

pускиот милијардер Иван Савиди, кој живее во Грција, дал стотици илјади евра...

Руска амбасада: Изјавата на Заев е политички неодговорна и русофобна

Руската амбасада во Скопје порача дека денешната изјава на премиерот Зоран...

ИЗВИНИ ПИГИ МОРАЛНО БЕШЕ, Хитлер за вчерашната прослава за НАТО во 15 градови (ВИДЕО пародија)

Твитерџиите кои ја организираат кампањата #бојкотирам денеска излегоа со...

Дали после апсот на новоселскиот Градоначалник СДСМ ќе тера со нулта криминал и кај неговите колеги?

Чаршијата на големо зборува дека тројца градоначалници од Скопје и еден од...