Category: Топ2

9-1-670x377

Заев: Груевски самиот треба да каже дека не е во можност да формира влада

Јас сум убеден дека Никола Груевски не може да формира влада, режимот дојде...

16114821_1229233307112676_5766763225739290342_n

УСАИД ЈА СПОНЗОРИРА СИТЕЛ, И ПОСЛЕ ЃАВОЛОТ Е КАБАЕТ

На Иста Страна додаде 2 нови фотографии. пред 6 часа · “На иста страна” е...

10628433_10202858006434577_857414603429413064_n

Тозо и дал отказ на Ацка, наш предлог иди си кај Арсенчо у Паланка прибира он свашта таму

Денес утрово имале состанок за нејзиното отказно решение. Не одела веќе на...

18-toni-tonevski-640x4261

Инфо од извор во МВР: Силувал Тозо ама сега се обидуваат да забошотат!

Ај сега ново инфо за Тозо ова е од извор во МВР, на што човек да верува у пм.???...

18-toni-tonevski-640x4261

Toзо ти не си вреден како Диме Спасов дали ќе те спасат и тебе или ќе одиш по вода?

Кутрото сељаче градоначалник на Пробиштип Тони Тоневски Тозо бизнис...

999559_10200417179773070_1820811006_n

Градоначалникот на Пробиштип Тоневски обвинет за СИЛУВАЊЕ!

Вработена во општина Пробиштип го пријавила градоначалникот Тони Тоневски...

513683e2eb012be8c15567e9d8ee0abc_l

ИЗВРШНИОТ НА СДСМ ВЕЧЕРВА СО СТАВ – ЕВЕ ШТО ПОРАЧАА!

Извршниот одбор на СДСМ на вечерашниот состанок уште еднаш оцени дека е...

ameti-suplo

АХМЕТИ КАЖИ ГО РЕЦЕПТОТ ЗА СПОЈУВАЊЕ НА ШУПЛО СО ПРАЗНО

За Божиќ иделно време кога Македонецот не само што спие туку и слави и за...

15822765_1325581150845574_5975472928289339747_n

Зачудувачко инфо од вработен во кабинетот на Груевски како советник

Зачудувачко инфо од вработен бо кабинетот на Груевски како советник:  ок...

320c6aff5dfdb68e_a

Трамп ќе ги разреши сите американски амбасадори одеднаш??? Бејли заминува???

SITE AMBASADORI NA SAD SE RAZRESENI OD DOLZNOST Доналд Трамп издал наредба до 20 јануари, пред...