Најнови Вести

Category: Топ3

ВИЛИПЧЕ СИ ПРИЗНА: Јас сум во суштина БУГАРОФИЛ, ама мора да јадам боранија затоа што така му одговара на ВМРО ДПМНЕ!!!

– СДСМ и ДУИ пак не го слушаат народот во однос со договорот со Бугарија,...

ОТКРИВАМЕ СКАНДАЛ СО ДИРЕКТОРКАТА НА ГИНЕКОЛОГИЈА

Актуелната директорка на скопската Клиника за Гинекологија, Марија...

Убиство на улица Будва!!! Во Охрид,теткава се вклучи во живо да го сними убиецот

Убиство на улица Будва!!! Posted by O2 Televizija – O2 Телевизија on Sonntag, 23. Juli 2017

Видео: Пронајдено оружје покрај земјен пат во село Блаце некој остава порака и сака проблеми?

Денеска е пронајдено оружје покрај земјен пат во село Блаце, информираа од...

Мунир Пепиќ, обвинет дека посредувал за личните карти од Пустец останува без пасош koлегите му се острат ќутек ќе јадел заради кодошлак

Мунир Пепиќ, обвинет дека посредувал за личните карти од Пустец, Коста...

Градоначалникот на Гази Баба, Тони Трајковски, пристигна во Апелацискиот суд и за оваа бараба се спрема притвор

Градоначалникот на Општина Гази Баба, Тони Трајковски, пристигна во...

Чавков бил на стотина метри од Собранието за време на упадот на 27ми април-лоциран преку 3 базни станици

Во рамките на истрагата сега е откриено и каде бил раководителот на...

Не се заебавајте: УЈП ќе почне со присилна наплата на радиодифузна такса

УЈП ги предупредува граѓаните и фирмите кои имаат неплатена Радиодифузна...

ЛЕГЕНДАРНИОТ БИЗНИСМЕН РИСТО ГУШТЕРОВ: Нема да успее планот на Кочо Анѓушев за странските инвеститори, неспособен е

(ВИДЕО) ЛЕГЕНДАРНИОТ БИЗНИСМЕН РИСТО ГУШТЕРОВ: Скептик сум дека планот на...

Трите писма што мајката на починатата Анамарија ги испратила до екс министерот Тодоров: Ги штитите ли лекарките што ми го убија детето

Откако семејството на 12-годишната Анамарија, која пред две години почина на...