Category: Забава

16177688_1245298045563514_4118880350194289358_o

Во меѓувреме во судот во Штип!

Ina Mnogufina пред 4 часа · Во меѓувреме во судот во Штип! Што се дешава со овој град...

16215652_136653176840038_1770450645_n

Најинтересните снешковци оваа зима. Вас кој ви е најубав?

ebaleez

ФОТО: Ако ви затреба Брза помош во Маврово, тогаш сте го ебале ежот!

21ba66676ba0ab61c6eaf942bdf6a2d6_w630

Ромската старлета Ледена Медена од Прилеп вели: Ќе го заведам австрискиот дипломат Себастијан Курц

Младата атрактивна Ромка од Прилеп 21 годишната Сибел, во јавноста позната...

15230713_10154146816227029_1341850179978262162_n

Актерот Сашко Коцев го фатил крстот

…ама летоска Sasko Kocev пред 20 минути · Водици,летњи.

hotel-rusija

Градоначалник, тазе разведена пејачка, братучеда, спорт и рекреација и то….

  писмо: eden gradonaccalnik od skopska opsstina so poznata neodamna razvedena pop zvezda i nejzinata drugarka ljubov vo trojka...

16107407_1154077344713959_8654766793137412629_o

Геро: Миленко ме моли да му бидам гостин во емисија, ај да размислам…

Branko Geroski Сега слушам дека Миленко фенерџијава ме најавил за гостин во...

16176039_134420930396596_1605230313_n

Што им е у памет на вмровките? Еве бе…

15977386_1373671872653966_4277643723325079711_n

Попе фрли крстот треба да праиме влада

Ljupco Palevski пред 8 часа · Skopje, Čair Municipality · VLADA KREDIBILNA Dedo Stefan da frli krst u Vardar a Zaeb&GRUEB...

16118170_10155504413789068_1703554753_n

Љубомора, завидлк, вмровците овака за Мехмедовиќ и грипот враќаат