Category: Живот

ef0efdf295c76790fb5d732911a3b163_L

Стевчо Јакимовски повторно со здравствени проблеми, вода во колковите се проблем кој го мачи

Доказм по написите во порталите дека Градоначалникот на општина Карпош...

dcea1862c2318a7aaccc7e53e6e53920_L

ОВАА КУМА ПОКАЖА СЕ И УСПЕА ДА ЈА ЗАСЕНИ ДУРИ И НЕВЕСТАТА

Кумите знаат да направат вистински хаос на свадба со некои потези, но доста...

maxresdefault-640x360

Кој е навистина Трифун Костовски?!

Превземено од Журнал (портал на Филип Т. Петровски директор на Архивот на...

ljubco-georgievski

Георгиевски на времето ја обвини Димовска дека му спремала атентат, сега пак и Жан Митрев

Претседателот на ВМРО-НП, Љубчо Георгиевски на својата Фејсбук страница во...

слузбен

Судот ја бара преку оглас судијката Бахчовановска да се јави пред судот

Основниот суд Скопје 2 не може да ја најде судијката Моника Бахчовановска од...

16107407_1154077344713959_8654766793137412629_o

Героски у контрола на Боровец кој од политичките тајкуни се скија во ова кризно време

Branko Geroski пред 2 часа ·   Кој не скија виси на Фејсбук…

374288_10150528211131445_87342935_n

(ВИДЕО) Роби Телекабел: Во 2001-ва, луѓе на Љубчо Георгиевски ми побараа мито од 650.000 марки!

Ви пренесуваме дел од емисијата „Патот на успехот“ на 24 Вести, каде...

16128666_10211533340472860_1824574155_n-696x463

Градоначалникот Тоневски тврди дека е наместен : Во шок сум, силувањето е полошо и од убиство!

Нема ниту трошка вистина во сите обвинувања кон мене, вели за „Фокус“ Тони...

1425761_10201135710818263_2086882141_n

Најпознатата пробиштипка, Александра, кој кому смести Емил на Тозо или нешто друго се деси?

Главен лик во аферата во малото градче Пробиштип е оваа госпоѓа вработена...

16142630_1242726162487369_324758001967127510_n

Ајде Струмица нека се угоде!!!

Ina Mnogufina пред 10 минути · Valdamarr Sveinaldsson Ваа монтирано ле е? Шо ќе лафат сега тија...