Search
четврток 21 јуни 2018
  • :
  • :

Maлку беа едните сестри сега се појавија и клонови абе полудело све еј

Речиси секоја земја има своја верзија на семејството Кардашијан. Така сега на ред дојдоа и австралиските сестри Кардашијан.

Двете сестри Ели  – Џин и Холи Дејз велат дека се разликуваат од популарните риалити ѕвезди затоа што имаат голем број таленти. Тие се занимаваат со сурфање и се натпреваруваат на Аустралијан Опен во сурфање оваа недела. Меѓутоа луѓето постојано зборуваат за нивната популарност на Инстаграм. Моментално имаат повеќе од милион следбеници и се благодарение на снимките од плажите, пренесува theladbible.com.

сестри

-Јасно ни е зошто не поврзуваат со ова семејство. Но ние сме очигледно талентирани, а не неверојатно богати“, вели Ели (22).

Тие пораснале патувајќи во приколка, а сега по нивните фотографии може да се забележи дека живеат доста луксузен живот.

Се школувале дома, а благодарение на спонзорството на Биалбонг и можноста да станат ИМГ модели, тие сега летаат со авиони, пијат коктели и убаво се забавуваат.

Рускосите сестри се многу амбициозни и нивната желба е еден ден да се квалифицираат за професионална турнеја.

loading...