Search
четврток 21 јуни 2018
  • :
  • :

Омер и Дефне зад камерите од снимањето на новиот филм

Омилената турска актерска двојка Бариш Ардуч и Елцин Сангу по успехот на „Изнајмена љубов“, каде што ги играа улогите на Омер и Дефне, деновиве на големо го снимаат новиот филм „Те молам остани“.

Вчеравечер осамна фотографија на која актерите позираат прегрнати и облечени во слична спортска гардероба.

Иако фановите навиваат меѓу нив да се роди вистинска љубов, сепак, Бариш го чека свадба, а Дефне е во долгогодишната врска.

loading...