Балкан

ПИАРОТ НА ЗАЕВ ПАК УТНА СО ЗНАМЕТО ОВОЈ ПАТ НА БРАТСКА БУГАРИЈА

Македонија

Заболени
11,942
+103
Мртви
528
+1
Излечени
8,087
Активни
3,327
Last updated: 11/08/2020 - 03:11 (+02:00)

Добро бе, никој ли не забележа дека овие пак утнаа со боите на знамето, овојпат на бугарското? Кој им дава плата на тие од Пи-Ар службата? Виделе после некое време, поправиле, ама сепак. Срамота е малку така 

Драган Милосављевиќ Алфа тв

Фотографија на Dragan Milosavljevic.

Фотографија на Dragan Milosavljevic.

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker