Балкан

Се*с на пладне и пред полна плажа хотелот со бара 700 долари за 3 вечери! Акцијата ја прекинале шокирани родители

Македонија

Заболени
11,942
+103
Мртви
528
+1
Излечени
8,087
Активни
3,327
Last updated: 11/08/2020 - 03:11 (+02:00)

Посетителите на главната градска плажа во Новиград, кај Задар во Хрватска, во петокот останале во шок кога млада двојка решила пред очите на сите да им се препушти на страстите. Младите љубовници не реагирале ни на децата ни на возрасните, се додека родителите не почнале да им приоѓаат.

– Зарем моравте на плажа, полна е со деца, им забележале дел од родителите, напоменувајќи дека ова е простор наменет за децата.

Акцијата траела десетина минути, по што запалените љубовници биле приморани да се „соземат“ и тоа дури откако околината почнала бурно да реагира, како што пренесуваат хрватските медиуми.

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker