Search
недела 25 февруари 2018
  • :
  • :
Најнови Вести

Сека симулираше секс сцена со својот сопруг на Инстаграм

Loading...

Фотографија на Сара Фешн(Sara Fashion).

Српската фолк-пејачка Сека Алексиќ постојано ја истакнува својата сексуалност на социјалните мрежи. Таа на својот инстаграм-профил објави две провокативни фотографии со кои предизвика бура реакции кај обожавателите.

На првата фотографија таа е топлес, додека на втората симулира секс со својот сопруг. Под фотографијата напиша „Мојата среќа! Најдобриот сопруг на светот!“

Фотографиите се од нивното летување во Грција, а за по враќањето во Белград Сека најави нова песна и спот – подарок за најверните обожаватели.