Свет

Сталоне се пофали со ќерките: Вистински убавици, гордост ФОТО

Македонија

Заболени
11,942
+103
Мртви
528
+1
Излечени
8,087
Активни
3,327
Last updated: 11/08/2020 - 03:26 (+02:00)

За разлика од акционите херои кои по правило ги глуми во филмови, Силвестер Сталоне (74) уште еднаш ја покажа својата емотивна страна пред своите следбеници и објави фотографија на Инстаграм со своите убавини ќерки. – Надвор сум со моите девојки. Само накратко ги симнавме маските за фотографијата. Чувајте се сите – им порача популарниот Слај на многубројните обожаватели, кои не го криеја своето одушевување од семејната фотографија. Сталоне ги доби ќерките Софија (23), Систине (22) и Скарлет (18) со сопругата, поранешната манекенка Џенифер Флавин (51), со која е во брак од 1997 година.

Фановите на холивудската легенда не пропуштиле да се согласат со Сталоне, а исто така му пишуваат дека е очигледно дека девојчињата ја наследиле убавината од неговата прекрасна сопруга.

ФОТО: Инстаграм

loading...
Види повеќе

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker